Certyfikacja QNAP

Z przyjemnością informujemy, że firma BLUESIGNAL Sp. z o.o. właśnie uzyskała status Certyfikowanego Partnera QNAP. Jest to wyjątkowe wyróżnienie, które potwierdza wysoką jakość usług oraz profesjonalizm firmy BLUESIGNAL w dziedzinie rozwiązań opartych na systemach QNAP.

QNAP to wiodący producent urządzeń sieciowych i serwerów NAS (Network-Attached Storage) na całym świecie. Firma BLUESIGNAL Sp. z o.o. od lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm i instytucji, a teraz, dzięki uzyskaniu statusu Certyfikowanego Partnera QNAP, jest w stanie jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów.

Certyfikat potwierdza, że firma BLUESIGNAL Sp. z o.o. spełnia najwyższe standardy jakości i jest w stanie dostarczać kompleksowe rozwiązania oparte na systemach QNAP, włączając w to projekty, wdrożenia oraz serwisowanie sprzętu. Oznacza to, że klienci firmy BLUESIGNAL Sp. z o.o. mogą mieć pewność, że ich projekty będą realizowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i zawsze zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami.

Jesteśmy dumni z faktu, że firma BLUESIGNAL Sp. z o.o. uzyskała status Certyfikowanego Partnera QNAP i z dumą polecamy jej usługi wszystkim, którzy szukają solidnego partnera do współpracy w zakresie rozwiązań opartych na systemach QNAP.