Certyfikacja NAKIVO

Z przyjemnością informujemy, że firma BLUESIGNAL Sp. z o.o. została partnerem NAKIVO i uzyskała status NAKIVO Bronze Partner. Jest to kolejne ważne wyróżnienie dla naszej firmy, potwierdzające nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań informatycznych dla firm.

NAKIVO to wiodący producent oprogramowania do backupu i replikacji danych dla środowisk wirtualnych oraz chmur publicznych. Dzięki uzyskaniu statusu NAKIVO Bronze Partner, firma BLUESIGNAL Sp. z o.o. ma teraz dostęp do najnowszych narzędzi i technologii oferowanych przez NAKIVO oraz jest w stanie jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów.

Certyfikat potwierdza, że firma BLUESIGNAL Sp. z o.o. posiada odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby dostarczać kompleksowe rozwiązania oparte na produkcie NAKIVO. Oznacza to, że klienci firmy BLUESIGNAL Sp. z o.o. mogą mieć pewność, że ich projekty będą realizowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i zawsze zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami.

Jesteśmy dumni z faktu, że firma BLUESIGNAL Sp. z o.o. została partnerem NAKIVO i uzyskała status NAKIVO Bronze Partner. Cieszymy się na myśl o możliwości pracy z jeszcze większą liczbą klientów, dostarczając im najwyższej jakości rozwiązania do backupu i replikacji danych.