Obsługa informatyczna – Państwowy Instytut Weterynarii

Obsługa informatyczna – Państwowy Instytut Weterynarii

Mamy zaszczyt ogłosić, że Bluesignal Sp. z o.o. podpisała strategiczną umowę wsparcia technicznego z prestiżowym Państwowym Instytutem Weterynaryjnym- Państwowym Instytutem Badawczym. Ta ważna współpraca skupia się na kompleksowej obsłudze informatycznej Zakładu Pryszczycy w Zduńskiej Woli, będącego jednostką badawczą na najwyższym poziomie. To wydarzenie stanowi kamień milowy w naszym rozwoju i dowód na zaufanie instytucji badawczej do naszych kompetencji w obszarze obsługi informatycznej.

Obsługa informatyczna - PIWET - Zakład Pryszczycy Zduńska Wola

Bluesignal Sp. z o.o. – współpraca, której celem jest doskonałość

Nawiązanie współpracy z Państwowym Instytutem Weterynaryjnym to dla nas zaszczyt i wyjątkowa szansa, aby wspólnie wprowadzić nowoczesne rozwiązania technologiczne, które wesprą rozwój Zakładu Pryszczycy. Jesteśmy dumni, że nasza firma została wybrana jako partner technologiczny do obsługi informatycznej jednostki o tak ważnym znaczeniu dla nauki weterynaryjnej.

Umowa obsługi informatycznej – co to oznacza dla Zakładu Pryszczycy?

Podpisana umowa wsparcia technicznego zobowiązuje Bluesignal Sp. z o.o. do zapewnienia kompleksowej obsługi informatycznej Zakładu Pryszczycy. To nie tylko gwarancja sprawnego funkcjonowania systemów, ale także dostęp do najnowszych technologii, które podniosą poziom efektywności badań przeprowadzanych w zakładzie. Kluczowe elementy naszej obsługi to:

1. Gwarantowany czas reakcji:

Nasze zobowiązanie obejmuje gwarantowany czas reakcji na wszelkie zgłoszenia serwisowe. Działamy sprawnie, eliminując ewentualne przestoje i minimalizując ryzyko utraty danych czy obniżenia wydajności systemów.

2. Stały monitoring infrastruktury:

Wdrażamy stały monitoring infrastruktury Zakładu Pryszczycy. Dzięki niemu jesteśmy w stanie śledzić każdy aspekt funkcjonowania systemów, identyfikować potencjalne zagrożenia i podejmować szybkie działania naprawcze.

3. Bezpieczeństwo danych:

Troszczymy się o bezpieczeństwo przechowywanych danych. Nasze rozwiązania backupu i procedury testów odzyskiwania danych pozwalają na skuteczną ochronę informacji przed utratą.

4. Obsługa informatyczna i helpdesk:

Nasi doświadczeni specjaliści stają do dyspozycji Zakładu Pryszczycy, oferując kompleksową obsługę techniczną. Zapewniamy wsparcie zarówno zdalne, jak i stacjonarne, dbając o profesjonalne rozwiązanie wszelkich problemów związanych z infrastrukturą IT.

Przyszłość technologii weterynaryjnych – wspólnie zawieramy nowe standardy

Nasza współpraca to nie tylko umowa, ale przede wszystkim partnerstwo oparte na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu w osiąganie doskonałości. Dążymy do tego, aby Zakład Pryszczycy był gotowy na przyszłość technologii weterynaryjnych, korzystając z najnowszych rozwiązań, które oferuje rynek.

Otwarte drzwi dla przyszłej współpracy

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi instytucjami badawczymi, placówkami naukowymi czy przedsiębiorstwami, które poszukują zaawansowanej obsługi informatycznej. Nasze doświadczenie, zaangażowanie i nowoczesne podejście sprawiają, że jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Skontaktuj się z nami – czekamy na Twoje pytania!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Bluesignal Sp. z o.o. lub masz pytania dotyczące naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie udzieli wszelkich informacji i omówi, w jaki sposób możemy wesprzeć rozwój Twojej instytucji czy przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Bluesignal Sp. z o.o. – Twoje Bezpieczeństwo, Nasza Pasja!