Serwery NAS QNAP z dyskami WD RED dla Urzędu Miejskiego w Łasku!

Serwery NAS QNAP z dyskami WD RED dla Urzędu Miejskiego w Łasku!

Serwery NAS Qnap - dostawa do UM Łask

Bluesignal Sp. z o.o., lider w dziedzinie dostaw sprzętu informatycznego oraz świadczenia kompleksowych usług IT, z dumą ogłasza podpisanie umowy z Urzędem Miejskim w Łasku. Projekt obejmuje dostawę i wdrożenie zaawansowanych serwerów NAS marki QNAP oraz niezawodnych dysków WD Red, stanowiących fundament nowoczesnej infrastruktury informatycznej dla Urzędu Miejskiego.

Serwery NAS QNAP – innowacyjność, elastyczność, bezpieczeństwo

Serwery NAS (Network Attached Storage) to kluczowy element współczesnych rozwiązań informatycznych, umożliwiający efektywne przechowywanie, udostępnianie i zarządzanie danymi. W ramach projektu dla Urzędu Miejskiego w Łasku Bluesignal Sp. z o.o. postawił na serwery NAS renomowanego producenta – QNAP.

Dlaczego serwery NAS QNAP?

  1. Innowacyjność i zaawansowane funkcje: Systemy QNAP wyróżniają się innowacyjnym podejściem do przechowywania danych. Posiadają zaawansowane funkcje, takie jak tworzenie kopii zapasowych, udostępnianie plików w chmurze czy obsługa wirtualizacji, co czyni je niezwykle wszechstronnymi.
  2. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie: W obliczu rosnących zagrożeń cybernetycznych, bezpieczeństwo danych staje się priorytetem. Systemy QNAP oferują kompleksowe rozwiązania zabezpieczające przed atakami, co stanowi gwarancję poufności i integralności przechowywanych informacji.
  3. Elastyczność i rozszerzalność: Systemy NAS QNAP charakteryzują się wysoką elastycznością. Dzięki możliwości rozbudowy są w stanie dostosować się do zmieniających się potrzeb organizacji, co przekłada się na optymalne zarządzanie infrastrukturą IT.

Dyski WD Red – bezpieczeństwo i niezawodność

Dyski WD Red są uznawane za jedne z najbardziej niezawodnych rozwiązań do systemów NAS. Ich wybór to gwarancja bezpieczeństwa i spokoju w zakresie przechowywania danych.

Co cechuje dyski WD Red?

  1. Technologia NASware 3.0: Optymalizacja pod kątem pracy w systemach NAS to główna cecha technologii NASware 3.0. Oznacza to nie tylko wyższą wydajność, ale również oszczędność energii w porównaniu do tradycyjnych dysków twardych.
  2. Bezpieczeństwo przechowywania danych: Dyski WD Red posiadają wbudowane funkcje zabezpieczające, takie jak RAID, co stanowi dodatkową warstwę ochronną przed utratą danych w wyniku awarii jednego z dysków.

Łask wybiera Bluesignal Sp. z o.o.

Dlaczego Urząd Miejski w Łasku postawił na Bluesignal Sp. z o.o. jako partnera w realizacji tego strategicznego projektu informatycznego?

Lokalny gracz z globalnym doświadczeniem

Bluesignal Sp. z o.o. to firma z siedzibą w Łodzi, ale z globalnym zasięgiem i doświadczeniem. Działamy lokalnie, angażując się w rozwój naszej społeczności, ale jednocześnie korzystamy z wiedzy i doświadczenia zdobytego na rynkach międzynarodowych.

Ekspertiza i współpraca zorientowana na Klienta

Nasi eksperci posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczne doświadczenie w implementacji nowoczesnych rozwiązań IT. Stawiamy na współpracę z klientem, bazując na dialogu i zrozumieniu jego indywidualnych potrzeb.

Bluesignal Sp. z o.o. – Twój partner na drodze do technologicznego rozwoju!

Podsumowując, podpisanie umowy z Urzędem Miejskim w Łasku to dla nas zobowiązanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jako partner technologiczny, jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do rozwoju Urzędu Miejskiego w Łasku, dostarczając zaawansowane rozwiązania informatyczne.

Zapraszamy do Współpracy!

Jeśli i Państwo poszukują nowoczesnych rozwiązań IT dla swojej firmy czy instytucji, zachęcamy do kontaktu z nami. Bluesignal Sp. z o.o. to firma z pasją i zaangażowaniem, gotowa sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów.

Skontaktuj się z nami i odkryj potencjał nowoczesnych rozwiązań IT!

W ramach naszej oferty chętnie udzielimy dodatkowych informacji, przedstawimy pełną gamę usług oraz dostosujemy się do indywidualnych potrzeb Państwa organizacji. Razem możemy osiągnąć sukces w erze cyfrowej transformacji.